TU TEDY NALEZNEŠ ZDE, můžeš se ptát na problém svého mazlíčka, hlavně tedy křečka, rybiček nebo šneka.


Blog je tak trochu pozastaven, omluvte mne, ale počasí je lepší a já jsem více venku než zde.

Leden 2011

Pro Monisku

30. ledna 2011 v 20:36 | Áďa-Miley-Zvířecí milovnice ♥
Tento článek je pro Monisku.Je mi moc líto co se stalo :(.Ferda byl jistě skvělý křeček hlavně když byl u tak dobré majitelky jako jsi ty.Nikdy jsem tě neviděla,neznám tě pořádně ale už vím jednu věc.Bylo mu u tebe moc dobře a jsi super holka co má ráda zvířata.Ferda tady sice není,ale alspoň se už nemusí trápit pokud mu něco bylo.Musí to být hrozné ale ty se s toho jistě dostaneš.Ostatní zvířátka ti pomůžou.Je to hodně těžké.Mě sice křeček neumřel ale rybičky ano.Vím zdá se to divné vždyť to byla JEN rybička ale milovala jsem je.Byly to také životy, které nebyly na souši ,ale ve vodě.Upřímnou soustrast...Monisko

Hlazení křečka

28. ledna 2011 v 20:36 | Áďa-Miley-Zvířecí milovnice ♥ |  Rady a tipy
Naše téma je tentokrát hlazení křečka. Hladit křečka začínáme asi tak po 2-4 dnech kdy ho máme doma. Nechceme ho přece polekat. Takže nejdříve musíme křečka alspoň trochu ochočit, tudíž mu nabídneme pamlsek nebo něco co má rád. Na začátku bych moc nedoporučovala z celé dlaně, ale jen z konečků prstů. Když si křeček od nás vezme asi tak po druhé můžeme ho zkusit pohladit, ale jemně a po zádech. Stačí třeba jen jedním nebo dvouma prsty. Když se to křečkovi nebude líbit poznáme to snadno. Může se např. otočit na záda a cenit zuby, nebo třeba prudce uhnout. V tom případě počkáme s hlazením na později. Pokud se křeček ovšem pohladit nechá můžeme pokračovat s podáváním malsků z ruky, nebo rovnou z dlaně. Když si křeček vezme i z dlaně tak vám určitě po nějaké době vleze na ruku. Až to udělá můžeme ho opět hladit na ruce. Když už se bude na ruce cítit jako doma a nebude vůbec nervózní můžeme ho zkusit pohladit trošku jinak . Dnes jsem na to přišla s Oldou a myslím si že se mu to líbilo. No takže podle tloušťky křečka spojíme buď palec a malíček nebo palec a prsteníček. Křeček bude mít svůj zadeček ve vaší ruce a můžete ho tak držet i za půlku pasu. Křečka budete moct zbrzdit, když vám poleze po ruce moc rychle.
krecek_ruka.jpg

Pro Bublinku

28. ledna 2011 v 19:56 | Áďa-Miley-Zvířecí milovnice ♥
Doufám že se ti líbí =) Moc ti děkuji za tvou radu =) Jsi moc hodná.Jsem ráda že jsi mé SB =) =)

www.mikrofon.blog.czNEKOPÍRUJ

Video 1. Crazy hamsters

28. ledna 2011 v 15:29 | Áďa-Miley-Zvířecí milovnice ♥ |  Videa (křečci)
Vtipné video.Prosím o hlas po 2.

27. ledna 2011 v 13:58 | Áďa-Miley-Zvířecí milovnice ♥ |  Mé kecy
Takže už zase vás prosím o hlas.Ale tentokrát ve 2. kole.Vážně moc prosím a moc díky.Vím že vás to asi štve ale prosím =) Soutěžím jako Áďa s křečkem zlatým Oldou.Adresa je tady → http://littlehamsters.blog.cz/1101/mazlicci-v-tahu-2-kolo#comment86259557 nebo prostě kliknětě !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TADY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! .Moc díky a moc prosím =)

www.mikrofon.blog.czNEKOPÍRUJ Můj Olda
PS:Trošku starší fotka Oldíka při běhu na kole =)

Desing s fretkami

26. ledna 2011 v 18:20 | Áďa-Miley-Zvířecí milovnice ♥ |  Desingy
www.mikrofon.blog.czNEKOPÍRUJ

Zvířata

24. ledna 2011 v 15:18 | Áďa
Jsou malý, střední, velcí, chlupatí i naháči. Jsou to krásná zvířata, která má většina lidí v lásce.
Jsou zajímaví, nemají srst a hodně lidí se jich štítí. Ovšem jsou i tací, kteří je mají rádi a nebo je dokonce milují. Mezi ně patřím částečně i já.
Jsou velcí, dá se na nich jezdit a mají upřimný pohled. Kdo by je neměl rád?
Odvážné, hravé a milé. Lidé ji srovnávají s psy, ale jsou úplně jiní. Srovnávat se nedají a proto je právě hodně lidí miluje.
Někdo o nich nic neví, jiní o nich ví vše. Je to jakoby spojení kočky a psa, od každého má nějaké vlastnosti. Můžeš jí mít v kleci i volne po bytě a pro to ji má hodně lidí v oblibě.
Hodně lidí si je plete se slimáky, ale hlemýžďi mají narozdíl od nich ulitu. Je to moc zajímavý domací mazlíček, ať už šnek Africký, či "pouze" hlemýžď zahradní.
Jsou prostě fascinující. Mohou být do akvária nebo jezírka. Většina z nich je krásně barevných a mají upřímý a milý výraz.

Nekupujte čaj Lipton!

24. ledna 2011 v 15:10 | Áďa-Miley-Zvířecí milovnice ♥
Tenhle článek mám od mého SB,Monisky tak ho prosím zkopírujte na svůj blog .

Tvůrci z čaje Lipton provedli bolestivé, invazivní testy na zvířatech. Zde jsou některé detaily:
Králíci byli krmeni s vysokým obsahem tuku-strava a pak daný čaj, jestli to ovlivnilo plaketu, která se vytvořila na tepnách zvířat '. Po experimentu byli králíci zabiti.
Myši byly krmeny složkami čaje aby se zjistilo, zda mají nějaký vliv na střevní zánět. Po zkoušce výzkumníci zabili myši udušením nebo zlomením vazu.
Potkani byli nuceni jíst stravu s vysokým obsahem cukru a pak jim byl podán čaj aby výzkumníci zjistili, jestli to má vliv na jejich cukrem zpusobené poškození mozku.Selata byla infikovaná E. coli toxinem a poté je krmili čajem s cílem zjistit, zda způsobuje průjem. Výzkumníci řezali střeva prasat, zatímco zvířata byla stále naživu.
Žádný z těchto testů nebyl vyžadován zákonem. Ve skutečnosti regulační orgány uvádí, že testy na zvířatech nejsou dostačující k prokázání zdravotní tvrzení o produktu.
Pokud chcete, můžete poslat e-mail Dave Lewisnovi, dave.lewis@unilever.com, prezidentovi společnosti Unilever Americas (Lipton je mateřská společnost), a zdvořile ho požádat o zastavení zkoušek čaje a čajové přísad na zvířatech. Může se ale stát, že zpráva nebude doručena.

Přeložili-Canis, Wolfie
Šiřte to dál a hlavně nekupujte čaj Lipton

Super návštěvnost =)

23. ledna 2011 v 20:17 | Áďa-Miley-Zvířecí milovnice ♥ |  Mé kecy
Lidi je to super!Mám největší návštěvnost jakou jsem kdy měla. Ne za den ani online, ale za týden! 604 lidí to je super. Jen tak dál a moc díky =)

Tady je důkaz a nekopíruj!

www.mikrofon.blog.czNEKOPÍRUJ
A tay mám ještě starou návštěvnost mého blogu. Není sice tak velká za týden ale za to velká dnes a online.

www.mikrofon.blog.czNEKOPÍRUJ

NEKOPÍRU ANI JEDNO Z TOHO! MÁ NÁVŠTĚVNOST!


Příběh 2. Malé štěňátko

23. ledna 2011 v 18:25 | Áďa-Miley-Zvířecí milovnice ♥ |  Mé příběhy
Nekopíruj! Má tvorba!

Karoline se velice vyděsila. Najednou se to stalo.